top of page

My Site Group

Public·7 members
Camera Solar
Camera Solar

Wanted Hint Filmi 720p Izle


Wanted Hint Filmi 720p Izle
Wanted, 2009 yılında çekilen ve başrollerinde Salman Khan, Ayesha Takia ve Prakash Raj'ın yer aldığı bir Hint aksiyon filmidir. Film, yılın en çok hasılat yapan filmleri arasında yer almış ve aksiyon sahneleriyle beğeni toplamıştır. Wanted, para karşılığı insan öldüren acımasız bir gangster olan Radhe'nin hikayesini anlatır. Radhe, Jhanvi adında bir kızla aşk yaşar ancak tehlikeli mesleği nedeniyle ilişkisini ilerletemez.


Download File: https://precvicnanon.blogspot.com/?iu=2w34AD


Wanted filmini 720p kalitesinde izlemek isteyenler için birkaç seçenek bulunmaktadır. Bunlardan ilki, ZEE5 adlı Hintçe film ve dizi platformudur. ZEE5, Wanted filmini tam HD Hintçe olarak sunmaktadır. ZEE5'e üye olmak için bir Hint telefon numarasına ihtiyacınız vardır. Üyelik ücreti ise ayda 99 rupi (yaklaşık 1.3 dolar) olarak belirlenmiştir.


Bir diğer seçenek ise Vimeo adlı video paylaşım sitesidir. Vimeo'da Wanted filminin Hintçe dublajlı bir versiyonu bulunmaktadır. Ancak bu versiyonun kalitesi 720p değil, 480p'dir. Ayrıca film, iki parça halinde yüklenmiştir ve her parça yaklaşık 1 saat sürmektedir. Vimeo'da Wanted filmini izlemek için üye olmanıza veya ücret ödemenize gerek yoktur.


Son olarak, Wanted filmini Türkçe dublajlı olarak izlemek isterseniz, videoindirxa.net adlı siteden indirebilirsiniz. Bu sitede Wanted filminin mp4, 3gp, flv ve mp3 formatlarında indirme seçenekleri mevcuttur. Ancak bu sitede filmi online olarak izleyemezsiniz, indirmeniz gerekmektedir. Ayrıca bu sitede reklam ve virüs içeren bağlantılar da bulunabilir, bu nedenle dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.


Wanted filmini 720p kalitesinde izlemek için en iyi seçeneğin ZEE5 olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu platforma erişmek için bir Hint telefon numarasına sahip olmanız gerektiğini unutmayın. Diğer seçenekler ise ya kalite ya da güvenlik açısından sorunlar içermektedir. Umarız bu yazı size yardımcı olmuştur.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page